Bre.cz - Váš webmaster
 
Úvod Profil Reference Ceník Poptávka Kontakt  
webdesign
Internetové obchody
e-commerce
Vývoj software
databáze
Informační systémy
Webhosting
Registrace domén
Volejte
604 338 263

Seo optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače je složitá záležitost a neexistuje návod, kterým lze docílit garantovaného zvýšení pozice Vašeho webu na konkrétní vyhledávané slovo. Pro zvýšení návštěvnosti Vašeho webu je vhodné získat vyšší počet zpětných odkazů. Aby se Vaše stránky zobrazovaly na předních pozicích ve vyhledávání na dané klíčové slovo, je jedním z faktorů, které k tomu přispívají vybudování zpětných odkazů.

K podpoře vyšších pozic na klíčová slova nabízíme tyto produkty:


Dofollow zpětné odkazy na Vaši stránku ze zahraničních webů

1.000 odkazů - 2.000,- Kč

5.000 odkazů - 4.000,- Kč

10.000 odkazů - 5.000,- Kč.

Odkazy budou umístěny na různojazyčných stránkách a forech v zahraničí na zhruba 900 doménách z nichž zhruba 300 má pagerank 1 a více. Titulek odkazu může být v jakémkoli jazyce, ale negarantujeme správné zobrazování diakritiky na všech webech. Odkazy mohou vést na 3 adresy a se 3 titulky, doporučujeme odkazy navést i na podstránky Vašeho webu nebo blogu.

SEO optimalizace není záležitost několika dní, ale je to dlouhodobá záležitost a všeho moc škodí, tudíž pokud Váš web nemá vysokou návštěvnost, doporučujeme pro začátek jen 1.000 odkazů.


Dofollow Odkazy z webů s vysokým pagerankem:

2 x PR7, 30x PR6, 40x PR5 - 15.000,- Kč

1 x PR6, 2x PR5, 4 x PR4 - 4.000,- Kč.

Tyto odkazy budou umístěny na různojazyčných stránkách v zahraničí, které mají příslušný pagerank.

Odkazy jsou trvalé, zvýší pozici Vašeho webu na zadaná klíčová slova ve vyhledávačích, výsledek se projeví do několika týdnů. Délka umístění odkazu záleží na webmasterech webů, pokud budou odkazy smazány do 30 dní od zaslání reportu, nahradíme je novými.


Tyto odkazy jsou vhodné především pro cizojazyčné verze Vašich stránek a otevřou Vám cestu k prodeji Vašich služeb do zahraničí. V českém jazyce doporučujeme klíčová slova bez diakritiky. Ve vyhledávači seznam.cz se Vaše pozice znatelně nezvýší.

Umístění na předních pozicích ve vyhledávačích sice negaratujeme, ale vyšší počet zpětných odkazů Vašemu webu nebo blogu přispěje ke zobrazování na vyšších pozicích.

Pro ochranu klientů před konkurencí nikde nezveřejňujeme žádné reference, a to ani Váš web, protože by posloužil Vaši konkurenci jako návod, jak Vás předběhnout.

Objednávejte na emailu seo@bre.cz v emailu v emailu uveďte 3 adresy a 3 klíčová slova pro titulek odkazu. Pokud nevíte, jaká klíčová slova použít, pro česká nebo anglická klíčová slova Vám zdarma navrhneme vhodná slova.

Pokud máte slevový kupón, pošlete jej emailem.

Doba realizace do 10 dní od přijetí platby faktury. Poté Vám zašleme report s adresami, kde jsou odkazy umístěny.