Bre.cz - Váš webmaster
 
Úvod Profil Reference Ceník Poptávka Kontakt  
webdesign
Internetové obchody
e-commerce
Vývoj software
databáze
Informační systémy
Webhosting
Registrace domén
Volejte
604 338 263

Internetový obchod

      Nabízíme Vám kompletní realizaci internetového obchodu na klíč. Dovolujeme si Vám sdělit několik důvodů, proč předat realizaci internetového obchodu právě nám.

Internetový obchod na míru

      Každý výrobek, produkt či sortiment firmy pro svou specifičnost požaduje různé formy prodeje a propagace. Nabízíme Vám vytvoření internetového obchodu, určeného pro propagaci a prodej zboží Vaší firmy či prodejny a přizpůsobíme jej potřebám Vaší firmy, konkrétních výrobků či sortimentu.

Propojení s Vašim účetním systémem

      Propojíme eshop s Vaším účetním systémem nebo skladovým hospodářstvím. Eshop navrhneme tak, aby bylo možné exportem dat z Vašeho účetního nebo jiného informačního systému možné jednoduše vložit data na web. Nemusíte udržovat a spravovat informace ve dvou různých systémech (eshop na webu + účetní program) a uspořený čas s prostředky můžete věnovat obchodování.

Neomezený sortiment

      Vytvoříme Vám eshop, ve kterém můžete prodávat neomezený sortiment zboží, který bude členěn do sekcí a podsekcí.

On-line platby v různých měnách

      Zajistíme Vám možnost online platby za Vaše zboží v eshopu kreditní kartou. Zákazník si při objednávce vybere způsob platby za zboží a po potvrzení platby či jejím připsání na Váš účet můžete začít neprodleně expedovat. Platby za zboží je možno rovněž přijímat v různých měnách.

Snadná administrace eshopu.

      Eshop je možno administrovat jednoduše přes příjemné www rozhraní, což je administrační sekce webu se zaheslovaným přístupem. Administraci eshopu snadno zvládne každý. Další možností je administrace programem, nainstalovaným ve Vašem PC. V takovém programu zadáte nebo zaktualizujete zboží a po připojení k internetu jen zboží na webový server odešlete. Takovou administraci zvládne taky snadno každý. Administraci eshopu je rovněž možné zaintegrovat do Vašeho informačního či účetního systému.

Podpora dealerů

      V eshopu můžete definovat skupiny svých dealerů a slev pro jednotlivé skupiny. Vaši dealeři si mohou stahovat ceníky v souborech nebo dokonce online načítat do svých vlastních www stránek a informačních systému přes XML rozhraní.

Zabudujeme eshop do Vašeho webu

      Jestliže již máte web a chybí Vám v něm internetový obchod, zabudujeme eshop do Vaší již fungující www prezentace.

Technická podpora eshopu

      Na námi vytvořené ecommerce produkty Vám v případě Vašeho zájmu poskytneme plnou technickou podporu.

Webhosting

      Poskytujeme webhosting s nonstop dohledem a zálohováním dat na úrovni www serveru.

Sladěný design

      Design eshopu sladíme v souladu s Vaším nyní již používaným propagačním či informačním materiálem, firemní kulturou nebo na tyto materiály designem navážeme.

Detailní statistiky návštěvnosti

      Ke všem námi vytvořeným ecommerce produktům poskytujeme podrobné statistiky návštěvnosti ve formě uživatelsky příjemných tabulek a grafů.

Další moduly

      Do eshopu dle konkrétních požadavků přidáme další moduly
  • export zboží
  • aktuální kurzovní lístek ČNB
  • zálohování dat
  • další funkce dle požadavků

Optimalizace pro fulltextové vyhledávače (SEO)

      Aby ve Vašem eshopu nakupovalo zboží co největší počet zákazníků, zoptimalizujeme eshop a zboží pro fulltextové vyhledávací centrály, jako jsou např. www.google.com takovým způsobem, aby při zadání klíčového slova pro vyhledávání, které souvisí s Vaší činností nebo výrobkem v eshopu byl zobrazen odkaz na Váš eshop v co nejvyšší pozici.

Registrace do vyhledávačů

      Váš eshop zaregistrujeme do mnoha navštěvovaných katalogových vyhledávačů, do nichž je možno bezplatně přidat odkaz.

Zvyšování prodeje

      Návštěvnost Vašeho eshopu zvýšíme nejen SEO optimalizací a registrací do katalogů, ale dle specifických požadavků konkrétního sortimentu zkonzultujeme možnost placeného zvýšení návštěvnosti jako:
  • umístění placených odkazů na vhodných a navštěvovaných serverech
  • předplacení klíčových fulltextových slov ve vhodných systémech
  • vhodná výměna odkazů
  • nasazení dealerů

Reklamní kampaně

      Publikované produkty či služby podpoříme dle Vašich potřeb sofistikovanou reklamní kampaní v podobě billboardů i jiných médií.

Dodržujeme standardy

      Webové aplikace vytváříme v souladu s mezinárodními standardy konsorcia W3C. Vytváříme validní HTML kód s požadovaným standardem, takže námi vytvořené www stránky se zobrazují shodně ve všech prohlížečích internetových stránek, podporující tyto standardy.

Nízké provozní náklady

      Všechny naše produkty optimalizujeme s ohledem na co nejnižší potencionální provozní náklady.

Propagační materiály

      K eshopu Vám pro komplexní informovanost klientů zajistíme další tištěné propagační a informační materiály ve formě letáků, brožur a katalogů.

      Zašlete nám Vaši nezávaznou poptávku .