Bre.cz - Váš webmaster
 
Úvod Profil Reference Ceník Poptávka Kontakt  
webdesign
Internetové obchody
e-commerce
Vývoj software
databáze
Informační systémy
Webhosting
Registrace domén
Volejte
604 338 263
Podrobnosti, ceník dalších služeb

V našem doménovém středisku si lze registrovat domény s koncovkami cz, sk, com, net, org, info, biz, ru, to, as - a mnoho dalších - to vše za vynikající ceny (všechny uváděné ceny jsou konečné, včetně DPH a bankovních výloh). Registrace jsou prováděny v reálném čase a vše funguje zcela automaticky a bez zásahu lidské ruky.

Registrace domén je zdarma = Všechny úkony spojené s registrací domény jsou zdarma, ale za jednotlivé koncovky je nutné platit poplatky správcům domén, které se liší podle koncovek a délky doby, na kterou je doména registrována (1-10 let).

Základní nastavení našeho systému obsahuje registraci domény. Při registraci se stane majitelem domény přímo zákazník a plátcem majitel anebo platební kontakt určený v objednávce. Klient si může, v případě, že používá vlastní DNS servery (před registrací je nutné je mít správně nakonfigurované), zvolit svého technického správce. V případě domén CZ se plátcem stáváme my (INTERNET CZ, a.s.) jako registrátor, poplatky za provoz domény jsou placeny přímo nám. V základních cenách je zahrnuto vystavení daňového dokladu, který je zaslán e-mailem anebo je k dispozici v administraci domén ke stažení. Zaslání daňového dokladu klasickou poštou je za příplatek. Domény jsou registrovány při použití našich DNS serverů, a tak zákazníkům nebrání nic v jejich okamžitém využívání. Při registraci je možné zvolit i jiné DNS servery, to je opět za příplatek. DNS servery je možné případně měnit kdykoliv v budoucnu.

Změna nastavení záznamů na našich DNS serverech je zcela zdarma.

Změna DNS serverů (z nastavení zvoleného klientem v objednávce na jiné) prováděná naší firmou je zpoplatněna. Cena nezahrnuje případné poplatky jednotlivým správcům domén, které jsou povinné u některých (méně obvyklých) koncovek. Tuto změnu si může zcela zdarma provést sám majitel domény přímo u správce jednotlivých koncovek

Změna záznamů, kontaktních údajů a informací v našich databázích je zcela zdarma.

Změna administrativních záznamů, převod vlastníka domény a další obdobné úkony prováděné naší firmou u jednotlivých správců domén jsou zdarma. Toto nezahrnuje případné poplatky jednotlivým správcům domén, které jsou povinné u některých (méně obvyklých) koncovek. Tuto změnu si může zcela zdarma provést sám majitel domény přímo u správce jednotlivých koncovek.

Ceník doplňkových služeb
zaslání daň. dokladu poštou 50 Kč 70 Sk 2 USD 2 EUR
používání cizího DNS / rok 50 Kč 70 Sk 2 USD 2 EUR